Cennik – wizyty online

Zapraszam na wizyty online za pośrednictwem komunikatora SKYPE.
Cena za usługę uzależniona jest od rodzaju wizyty.

W spotkaniu uczestniczy jedna osoba.
Czas trwania wizyty: 45-50 minut
Koszt wizyty: 180 zł

W spotkaniu uczestniczy para lub małżeństwo.
Czas trwania wizyty: 60 minut
Koszt wizyty: 230 zł

W spotkaniach uczestniczy jedna osoba.
Czas trwania wizyty: 45-50 minut
Koszt wizyty: 180 zł

W spotkaniach uczestniczą para lub małżeństwo.
Czas trwania wizyty: 60 minut
Koszt wizyty: 230 zł

Podstawowe zaświadczenie potwierdzające, że pacjent odbył wizytę/wizyty w gabinecie w określonym czasie jest bezpłatne. Natomiast bardziej obszerne zaświadczenie zawierające informacje odnośnie m.in. stanu zdrowia pacjenta, zaleceń, czy problematyki poruszanej na sesji jest płatne i jego koszt wynosi do 180 zł.

  • Formy płatności: Płatność za wizytę odbywa się wyłącznie przelewem. Płatność za wizytę należy dokonać na 3 dni przed umówioną wizytą na wskazane w zakładce Kontakt konto bankowe.
  • Uwaga! W okresie trwania konsultacji (zazwyczaj jest to od 1 do 3 pierwszych spotkań) nieodwołanie wizyty na minimum 72 godziny przed planowanym spotkaniem wiąże się – mimo nieobecności na wizycie – z koniecznością uiszczenia 100% opłaty za wizytę. Z kolei w czasie trwania psychoterapii obowiązuje zasada 1 bezpłatnej wizyty w związku z nieobecnością raz na kwartał kalendarzowy.
  • Wizyta poprzedzona jest rejestracją telefoniczną lub e-mail. W przypadku rejestracji e-mail proszę oczekiwać na wiadomość zwrotną z mojej strony potwierdzającą termin i godzinę wizyty.