Zapraszam na otwarcie nowej witryny internetowej marzenamiszczuk.pl

Witam Cię i zapraszam do odwiedzania nowej witryny internetowej prowadzonego przeze mnie Gabinetu.

Nazywam się Marzena Miszczuk. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam 16-letnie doświadczenie w pracy zawodowej. Na przestrzeni tych lat szkoliłam się i współpracowałam z różnymi ośrodkami zdrowia psychicznego oraz z uczelnią wyższą, gdzie sama także prowadziłam zajęcia dla studentów psychologii. Od kilkunastu lat prowadzę własną praktykę prywatną Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk. W ofercie mojego Gabinetu znajdują się zarówno konsultacje psychologiczne, jak i psychoterapia dla osób dorosłych i młodzieży, a także psychoterapia dla par i małżeństw oraz psychoterapia dla rodzin. Mój Gabinet do którego zapraszam Cię na wizytę mieści się we Wrocławiu przy ulicy Skwierzyńskiej 20/4. Jednocześnie wychodząc na przeciw zmieniającym się warunkom w jakich aktualnie żyjemy prowadzę także wizyty online za pośrednictwem komunikatora Skype.

Jeśli wahasz się czy zdecydować się na kontakt ze specjalistą takim jak psycholog i psychoterapeuta oraz zastanawiasz się czy to w ogóle ma sens, to chciałam podkreślić, że świadczona przeze mnie pomoc opiera się na sprawdzonych naukowo metodach. Na stronie internetowej mojego Gabinetu znajdziesz szczegółowe informacje na temat moich kwalifikacji i mojego doświadczenia zawodowego. Ponadto znajdziesz tu również szczegółowy opis oferty skierowanej do klientów/pacjentów mojego Gabinetu wraz z cenami za poszczególne usługi. Jeśli jednak będziesz potrzebować jakiś dodatkowych informacji o mnie lub o świadczonych przeze mnie usługach, to zadzwoń lub napisz do mnie. W zakładce Kontakt znajdziesz numer telefonu do mnie, a także mój adres e-mail. Jest tam także skrzynka pocztowa z której możesz bezpośrednio wysłać wiadomość do mnie bez konieczności korzystania ze swojej skrzynki e-mail.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy zdecydować się na wizytę, to odnosząc się do lubianego przeze mnie cytatu z filmu Vanilla Sky chcę Ci powiedzieć, że „Każda mijająca chwila to szansa żeby wszystko zmienić”. Razem możemy wykorzystać tą szansę.

Bliskie mi jest także myślenie, mówiąc za Juliuszem Słowackim, że „Słońce jest w każdym człowieku”. Razem możemy odnaleźć je w Tobie.

I wreszcie wierzę także że, jak mówi Jadwiga Stasica – „Szczęśliwa chwila w końcu zawita do każdego z nas”. Razem możemy wyjść jej naprzeciw.

Te i inne cytaty oraz treści, które mogą stać się inspiracją w zmianie sposobu Twojego myślenia, przeżywania i działania możesz znaleźć także na nowej stronie internetowej mojego Gabinetu. Gdzie ich szukać? W zakładce Blog, który będę prowadzić. Na moim Blogu znajdziesz różne działy tematyczne, które mogą Cię zainteresować. Już teraz jest tu dział Aktualności poświęcony bieżącym sprawom mojego Gabinetu. Ponadto w zakładce Blog znajdziesz takie działy jak: Pomoc psychologiczna, Psychoterapia, Psychoterapia online, Psychoterapia par i małżeństw, Psychoterapia rodzin – w nawiązaniu do proponowanych przeze mnie form pomocy innym. Poza tym znajdziesz tu również dział poświęcony Rozwojowi osobistemu, który może być inspiracją do autorefleksji i pracy nad własną zmianą po prostu w życiu codziennym. Na moi Blogu znajdziesz także dział zatytułowany Przeciwdziałanie przemocy, gdyż od wielu lat jestem też Specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy i mam bogate doświadczenie w pracy z ofiarami i sprawcami przemocy, którym chciałabym się z Tobą podzielić. Na moim Blogu wyszczególniłam też m.in. dział poświęcony miejscom, wydarzeniom, publikacjom, książkom, które sama cenię i chciałabym je także Tobie polecić.

Podsumowując, raz jeszcze zapraszam Cię do odwiedzania mojej nowej witryny internetowej marzenamiszczuk.pl.
Do zobaczenia na wizycie w moim Gabinecie lub na e-wizycie online!
Zapraszam także na mój Blog.

psycholog, psychoterapeuta